Kontakt oss

Følg oss i sosiale medier

Vill du bestille et gratis hjemmebesøk?

Vil du komme i kontakt med oss vedrørende andre spørsmål? Fyll i kontaktskjemaet nedenfor. Det går selvsagt bra å kontakte oss via telefon og epost både for å bestille gratis hjemmebesøk og for alle andre spørsmål.

Kontakt oss

Fyll i skjemaet så kontakter vi deg

Tel: +46771-328 000 Epost: info@formtrappan.se

Åpningstider sentralbord

Mandag-torsdag: 08.00 – 16.00 Fredager: 08.00 – 15.00 Stengt for lunsj: 12.00 – 12.45

Ring resepsjonen på: +46771-328 000 eller direkte til din region


Kontaktpersoner Norge

Bergen

Joakim Eide
Tel: +47 95 44 95 47
E-post: bergen@formtrappen.no

Oslo

Oslo, Lilleström, Asker med mere.

Frode Mysen
Tel: +47 41 41 23 03
E-post: frode@formtrappen.no

Østfold

Mads Juliussen
Tel: +47 917 15 917
E-post: mads@formtrappen.no

Vestfold

Bjørn Ove Stag
Tel: +47 982 51 052
E-post: bjornove@formtrappen.no

Buskerud/Drammen

Jon-Ivar Windstad
Tel: +47 415 08 810
E-post: buskerud@formtrappen.no

Kontaktpersoner Sverige

Stockholm Norr

Knivsta, Sigtuna, Märsta, Upplands väsby, Rotebro, Sollentuna, Akalla, Kista, Norrtälje, Vallentuna, Åkersberga, Täby, Eneby, Vaxholm, Danderyd, Lidingö, Djursholm, Bålsta, Bro, Kallhäll, Kungsängen, Jakobsberg, Järfälla, Hässelby, Vällingby, Spånga, Sundbyberg, Solna, Bromma, Ekerö, Rotebro, Österåker med mere.

Göran Klinga Tel: +4670-680 11 80 E-post: goran@formtrappan.se

Mer om FormTrappan Stockholm Norr

Stockholm Syd

Nacka, Saltsjö-boo, Saltsjö-duvnäs, Saltsjöbaden, Gustavsberg, Värmdö, Ingarö, Johanneshov, Enskede, Sköndal, Farsta, Älta, Tyresö, Trångsund, Skogås, Länna, Vega, Vendelsö, Handen, Haninge, Jordbro, Dalarö, Västerhaninge, Tungelsta, Ösmo, Nynäshamn, Hägersten, Segeltorp, Skärholmen, Hallunda, Norsborg, Botkyrka, Tumba, Tullinge, Salem, Rönninge, Uttran, Grödinge, Årsta, Älvsjö, Huddinge, Bandhagen med mere.

Daniel Ottosson Tel: +468-410 73 540 E-post: daniel.ottosson@formtrappan.se

Mer om FormTrappan Stockholm Syd

Göteborg

Mölndal, Mölnlycke, Askim, Lindome, Landvetter, Partille, Angered, Kungälv, Gråbo, Lerum, Kode, Kungsbacka, Marstrand, Hönö, Tjörn, Älvängen, Onsala, Surte, Stenungsund, Billdal, Kållered, med mere.

John Olsson Tel: +4631-554 544 E-post: john.olsson@formtrappan.se

Mer om FormTrappan Göteborg

Skåne Väst

Helsingborg, Ängelholm, Klippan, Landskrona, Löddeköpinge, Lund, Eslöv, Svalöv, Örkelljunga, Svedala, Perstorp, Malmö, Kävlinge, Höganäs, Bjuv, Staffanstorp, Åstorp, Lomma, Burlöv, med mere.

Theresia Langéen Huldt Administratör, försäljning, allmänna frågor. Tel:  +4670-382 86 00 E-post: helsingborg@formtrappan.se

Skåne Öst

Hässleholm, Kristianstad, Osby, Sjöbo, Östra Göinge, Hörby, Tomelilla, Simrishamn, Ystad, Höör, Skurup, Bromölla, Malmö, Trelleborg, Vellinge med mere.

Hjalmar Widerberg Tel: +4670-147 15 67 E-post: hjalmar@formtrappan.se

Uppsala

Uppsala, Storvreta, Bälinge, Vittinge, Björklinge, Almunge, Knivsta, Vattholma med mere.

Göran Klinga
Tel: +46-70 680 11 80
E-post: goran@formtrappan.se

Mer om FormTrappan
Uppsala

Karlstad

Karlstad, Säffle, Åmål, Arvika, Kristinehamn, Forshaga, Sunne med mere.

Thomas Hildingsson
Tel: +4670-242 16 63
E-post: thomas@formtrappan.se

Mer om FormTrappan
Karlstad

Norrköping/Östergötland

Björkvik, Katrineholm, Nyköping, Norrköping, Linköping, Mjölby, med mere.

Pekka Virta
Tel: +4673-663 14 53
E-post: pekka@formtrappan.se

Mer om FormTrappan
Norrköping/Östergötland

Västerås/Västmanland

Västerås, Surahammar, Hallstahammar, Köping, Arboga, Skinnskatteberg, Fagersta, Sala med mere.

Andreas Holgersson
Tel: +46730-42 00 42
E-post: vastmanland@formtrappan.se

Mer om FormTrappan
Västerås

Jönköping

Nässjö, Sävsjö, Vetlanda, Eksjö, Jönköping, Bankeryd, Vaggeryd, Vimmerby, Stockaryd med mere.

Christian Bedrot
Tel: +4670-877 22 84
E-post: christian@formtrappan.se

Umeå

Umeå, Holmsund, Vännäs, Vindeln, Lycksele, Sävar, Bygdeå med mere.
Reisetillegg kan forekomme i visse tilfeller.

Johannes Vahlström
Tel: +4670-252 77 29
E-post: johannes@formtrappan.se

Luleå/Piteå

Luleå, Byske, Piteå, Boden, Älvsbyn, Råneå, Töre, Kalix med mere.
Reisetillegg kan forekomme i visse tilfeller.

Robert Vikström
Tel: +4670-980 99 98
E-post:
robert.wikstrom@formtrappan.se

Mer om FormTrappan
Luleå/Piteå

Sjuhärad

Borås, Alingsås, Fristad, Ulricehamn, Kinna, Svenljunga, Herrljunga, Vårgårda med mere.

Jerker Andersson
Tel: +46730-92 05 11
E-post: jerker@formtrappan.se

Gävleborg

Gävle, Sandviken, Storvik, Hofors, Norrsundet, Ockelbo, Hedesunda, Tierp, Valbo, Skutskär med mere.

Robin Asplund

Tel: +4670-283 66 82
E-post: robin@formtrappan.se

Eskilstuna / Södermanland

Eskilstuna, Kungsör, Strängnäs, Södertälje,
med mere.

Robert Walldén
Tel: +4670-759 6832
E-post: robert@formtrappan.se

Mer om FormTrappan
Eskilstuna

Sundsvall

Matfors, Timrå, Sundsvall, Hudiksvall, Härnösand, Kramfors med mere.

Magnus Hansson
Tel: +4670-687 66 22
E-post: magnus@formtrappan.se

Mer om FormTrappan
Sundsvall

Halmstad

Halmstad, Getinge, Falkenberg, Laholm, Holm, Tvååker, Ängelholm, Båstad, Ljungby, Helsingborg, Varberg med mere.

Theresia Langéen Hult
Administrasjon, salg og generelle spørsmål

Tel: +4670-382 86 00
E-post: helsingborg@formtrappan.se

Växjö

Norrhult, Vrigstad, Lammhult, Rydaholm, Vittaryd, Ljungby, Älmhult, Markaryd, Tingsryd, Moheda, Alvesta, Sandsbro, Tunatorp med mere.

Christian Bedrot
Tel: +4670-877 22 84
E-post: christian@formtrappan.se

Mer om FormTrappan
Växjö

Skövde/Kristinehamn/Örebro

Mariestad, Lidköping, Skara, Skövde, Falköping, Hjo, Tidaholm, med mere.


Johan Söderholm
Tel: +4676-168 24 16
E-post: johan@formtrappan.se

Karlskrona

Karlskrona, Rödeby, Ronneby, Sölvesborg, Karlshamn, Kristianstad, Osby, Bromölla
med mere.

Hjalmar Widerberg
Tel: +4670-147 15 67
E-post: hjalmar@formtrappan.se

Örebro/Närke

Örebro, Kumla, Hallsberg, Karlskoga, Götlunda, Lindesberg, Nora med mere.

Johan Söderholm
Tel: +4676-168 24 16
E-post: johan@formtrappan.se

Vänersborg/Bohuslän

Strömstad, Tanumshede, Grebbestad, Färgelanda, Uddevalla, Trollhättan, Vänersborg, Kungshamn, Lysekil, Bengtsfors med mere.

Jerker Andersson
Tel: +4673-092 05 11
E-post: jerker@formtrappan.se

Mer om FormTrappan
Vänersborg/Bohuslän

Övriga Län

Bor du utenfor områdene som angis ovenfor? Ta kontakt med oss så hjelper vi deg! Vi har flere reisemontører som reiser rundt i Sverige/Norge hver dag. Vi har som mål å kunne gi alle nordmenn en flott trapp – uansett hvor de bor!

Tel: +46771-328 000
E-post: info@formtrappan.se

Administrasjon, salg og generelle spørsmål

Jobb med oss

Vi fortsetter å ekspandere i Sverige/Norge og søker stadig nye samarbeidspartnere. Nå søker vi etter samarbeidspartnere i …

Er du interessert i å jobbe i Norge og vil vite mer? Ta kontakt med oss, så forteller vi mer.

Kontakt via Jari Pannula Tlf: +46 73-433 52 25 E-post: jari@formtrappan.se

Rull til toppen